درباره پرچ فارس

درباره پرچ فارس

پرچ فارس در سال 1355 با هدف تامین بخشی از نیاز های صنایع داخلی به پین و پرچ، تاسیس شد و کار خود را برای رونق تولید داخلی شروع کرد.

پرچ فارس با بهره‌گیری از ماشین آلات روز به تولید طیف گسترده‌ای از انواع پرچ های آلومینیومی جامد، پرچ های فولادی جامد و پرچ های مس جامد با کیفیت بی نظیر پرداخته است و همکنون یکی از تولید کنندگان سرشناس و برتر در صنعت تولید پرچ می‌باشد.

ما با استفاده از سال ها تجربه و استفاده از ماشین آلات با کیفیت خود را متعهد به تولید بهترین ها می‌دانیم و تلاش می‌کنیم تا با رعایت استانداردهای روز دنیا بهترین پرچ های موجود در بازار ایران را بسازیم.

در پرچ فارس معتقدیم که تمامی محصولات خطوط تولیدی مان باید از انسجام و کیفیت ویژه‌ای جهت ارائه به صاحبان صنایع برخوردار باشد.

ما قادر به تولید انواع و اقسام پرچ ها با طراحی های ویژه شما هستیم و در تولید محصولات محدودیتی جز رعایت استاندار و کیفیت آنها نداریم.

ما اطمینان داریم در صورت همکاری با شما نیازهایتان را برآورده خواهیم کرد و حتی فراتر از آن خواهیم رفت زیرا از نیازهای شما آگاهیم و با تیم مجرب خود می‌توانیم هزینه های جانبی شما را کاهش دهیم.

در سال 1400 نیز با توجه به نیاز بازار ایران برای بهره‌مندی از ماشین آلات به روز و با کیفیت جهت تولید انواع میخ، پیچ، پرچ و … و بالارفتن ظرفیت های تولید و ایجاد بازارهای جدید اقدام به تولید و واردات انواع ماشین آلات کردیم.

طیف گسترده محصولات تولیدی، انعطاف پذیری عملیاتی و تخصص به دست آمده طی این سال‌ها برای ما این فرصت را ایجاد کرده است تا نیازهای خاص شرکت های بزرگ و کوچک در بخش صنعتی را که به دنبال محصولات با کیفیت بالا هستند را برآورده کنیم.